Uvajalni dnevi za brucke in bruce

28. Sep ob 10:00
2015-09-30 10.12.51
Mariborska cesta 7, 3000 Celje
Spoštovane brucke in spoštovani bruci,
Pred vami je eno vznemirljivejših obdobij življenja – študijska leta.
Veseli nas, da ga boste preživeli na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru.
Za večino od vas to pomeni začetek novega življenja, nov začetek z drugačnim načinom učenja, z novimi ljudmi, z drugačnim razporejanjem časa.
Da bo vaš prehod na Univerzo, fakulteto in nekatere tudi mesto Celje, potekal nemoteno, za vas organiziramo uvodne dneve.
V petek, 28. septembra 2018, organiziramo dve delavnici:
  • prva na temo »Priprava pisnih del in iskanje po elektronskih virih« bo potekala od 10. do 11. ure
  • delavnica »Izzivi logistike« pa od 11. do 12. ure.
Za lažjo organizacijo, vas prosimo, da se na delavnico ali najbolje kar obe  😉  prijavite do srede, 26. septembra 2018, na povezavi.
Uradni sprejem brucev bo v ponedeljek, 1. oktobra 2018, ko se ob 9.45 srečamo v avli fakultete.
Od 10. ure dalje pa bo sprejem potekal v predavalnici P 101 (1. nadstropje) po naslednjem programu:
  • Pozdrav dekana (prof. dr. Bojan Rosi)
  • O Fakulteti za logistiko (prodekanica za izobraževalno dejavnost, prof. dr. Maja Fošner, prodekan za znanstveno-raziskovalno delo, izr. prof. dr. Tomaž Kramberger)
  • Nasveti in informacije o študiju (Valerija Kotnik, Referat za študentske zadeve)
  • IT storitve Univerze v Mariboru (Dejan Sklamba, Center za informacijske sisteme)
  • Kdo smo tutorji in kaj počnemo? (Luka Herman, Prodekan študent in tutorji)
Veselimo se srečanja z vami.
Dekan prof. dr. Bojan Rosi in sodelavci