10 let Fakultete za logistiko – Desetletje prenosa znanja. Desetletje odkrivanja.

12. Okt ob 11.00
10let
Univerza v Mariboru Fakulteta za logistiko, Mariborska cesta 7, 3000 Celje

Spoštovani,

letos Fakulteta za logistiko Univerze v Mariboru praznuje 10 let ustanovitve.

Ob tej priložnosti vas vljudno vabimo na slavnostni dogodek, ki bo potekal 12. oktobra 2015 ob 11. uri v predavalnici P 101, Mariborska cesta 7, Celje.

Dogodek bo otvoril dekan fakultete izr. prof. dr. Bojan Rosi, slavnostni govorci ob jubilejnem dogodku bodo minister za infrastrukturo dr. Peter Gašperšič, župan Mestne občine Celje, g. Bojan Šrot in izvršni direktor logistike v Poslovnem sistemu Mercator d. d., dr. Marko Cedilnik.

V znamenju praznovanja 10 letnice bomo po uradnem delu odprli filatelistično razstavo g. Toneta Petka z naslovom »Logistika na znamkah«.

Prosimo vas, da svojo udeležbo potrdite do vključno petka, 9. oktobra 2015 na e-pošto: dekanat@fl.uni-mb.si.

Vljudno vabljeni.