Študenta osvojila prvo mesto na Varšavskih dnevih logistike

splet

V torek, 10. maja 2016, sta se študenta prvega letnika univerzitetnega študijskega programa Tadej Bratina in Samo Kumperščak odpravila v Varšavo na študentsko konferenco »Varšavski dnevi logistike«. Konferenca je potekala 12. in 13. maja v prostorih Varšavske univerze Znanosti o življenju (Warsaw University of Live Sciences – SGGW) v Ursynόwu. V okviru konference sta naša študenta imela tudi krajšo predstavitev njunega dela z naslovom »Zeleni val v prometu«, ki sta ga opravljala pod mentorstvom dr. Boruta Jereba. Raziskovalno delo je bilo predstavljeno s pomočjo plakata, za kar sta dosegla prvo mesto, saj je potekalo tudi ocenjevanje predstavitev plakatov s strani profesorjev Varšavske univerze Znanosti o življenju. Glavna tema konference je bila t. i. FMCG (Fast Moving Consumer Goods), kar v slovenskem prevodu pomeni hitra dostava dobrin potrošniku. Poudarek konference je bil prav tako na povezovanju slovenskih in poljskih študentov ter profesorjev.
Študentoma iskreno čestitamo.