Pridruži se nam na 4. mednarodni poletni šoli

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

že četrto leto zapored na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru organiziramo mednarodno poletno šolo, ki bo potekala od 8. do 18. 6. 2016.

Letošnji program poletne šole “Integracija pretoka ljudi in blaga s sodobno družbo 2.0” je pestro zastavljen s sodobnimi in zanimivimi vsebinami posameznih predmetov.

Namenjen je dodiplomskim in podiplomskim študentom, ki jih zanimajo izbrana področja s trajnostne logistike in načrtovanja transporta, problematike onesnaževanja in s tem povezanih izzivov, obnovljivih virov energije ter organizacijskega komuniciranja in poslovne etike.
Udeleženci poletne šole pridobijo 3 ECTS kreditne točke. Več informacij najdete na spletnem naslovu: http://fl.um.si/summer-school/

Vabimo vas, da se udeležite poletne šole in preživite lep teden v druženje s študenti s celega sveta.

Prijava zainteresiranih kandidatov po elektronski pošti ksenija.koncan@fl.uni-mb.si.

Vljudno vabljeni!