Člani projektne skupine Tempus RECOAUD na poslovni poti po Rusiji

IMG_1770

V daljno Rusijo so se pred desetimi dnevi odpravili izr. prof. dr. Borut Jereb, doc. dr. Matjaž Knez in asist. Darja Kukovič. V okviru projekta Tempus RECOAUD so se tja odpravili z namenom evalvacije prenosa znanja o Eko-managementu in okoljski ozaveščenosti vpletenih ruskih partnerskih univerz. Tako so se najprej odpravili v Azijo, v sibirski Omsk, kjer so obiskali Omsk State Transport University, nato pa so se s transibirsko železnico odpeljali v Ekaterinburg in obiskali Ural State University of Railway Transport. Iz tega prečudovitega mesta so se odpravili nazaj na vzhod in obiskali Industrial University of Tyumen, od koder so nato poleteli v Samaro, kjer jih čaka se zadnja postojanka, na Samara State Transport University. Ekipa poleg kilometrov nabira tudi nove izkušnje in poznanstva, predvsem pa si prizadeva uspešno zaključiti najpomembnejši del projekta.

V soboto se vrnejo… Želimo jim srečno pot domov!